Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna

You are not logged in. (Login)
Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna. Nauczanie na odległość. Jezeli jesteś po raz pierwszy - przeczytaj Podręcznik użytkownika Moodle (możesz zalogować się jako Gość (guest))

W przypadku problemów skontaktuj się z adminstratorem Platformy.

Przeczytaj zanim się zalogujesz!!

Do platformy moodle dla EUH-E logujemy się za pomocą loginu i hasła otrzymanego z dziekanatu do platformy usosweb.

  1. Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem zaloguj się przy pomocy loginu i hasła do usosweba, konto zostanie utworzone automatycznie. Uzupełnij wymagane dane oznaczone czerwoną gwiazdką i zatwierdź przyciskiem u dołu strony "zmień profil". Hasło do poszczególnych kursów student otrzymuje od wykładowcy prowadzącego przedmiot.
  2. Jeżeli nie możesz się zalogować na konto do moodle skontaktuj się z administratorem pisząc na mail moodle@euh-e.edu.pl , podaj swoje imię, nazwisko, pesel i krótko opisz problem (jaki pojawia się komunikat). Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe.
  3. Jeżeli jesteś nowym wykładowcą (it. jeszcze nie logowałeś się na moodle), utwórz konto tak jak student, uzupełnij dane, napisz na mail moodle@euh-e.edu.pl prośbę o uprawnienia do kursów, napisz na jakich kierunkach wykładasz i jakie kursy.
  4. Jeżeli jesteś wykładowcą i nie dostałeś maila potwierdzającego zmianę konta i nie możesz się zalogować poinformuj o tym administratora pisząc na adres email moodle@euh-e.edu.pl
  5. Puste konta serwer kasuje automatycznie

Course categories


Skip Calendar

Calendar

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Skip Activities

Activities